آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

167امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
753این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2539این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465312کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 13 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
بازدید از اداره پست چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1395 ساعت 07:18

در خصوص اقدامات اولیه جهت انجام سرشماری نفوس و مسکن سال 95، طی همکاری دو طرفه معاونت آمار و اطلاعات با اداره پست، کد پستی تمام بلوک های شهری استان به نقشه های آماری اضافه می گردد. لذا آقای دکتر محمدی سلیمانی از روند انجام این امر مهم بازدید به عمل آورده و مشکلات روند کار را بررسی نمودند.

این طرح از تاریخ 95/2/1 آغاز و به مدت دو ماه به طول می انجامد و در حال حاضر چهار نفر نیرو در محل اداره کل پست مشغول به فعالیت هستند.

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.