آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

254امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
840این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2626این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465399کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 38 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
بازدید معاون سازمان مدیریت کشور چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 21 آبان 1394 ساعت 05:49

در تاریخ 94/8/13 جناب آقای حسینی فشمی معاون محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به همراه هیئت همراه از معاونت آمار و اطلاعات بازدید به عمل آوردند. در این بازدید جناب آقای دکتر رودری رئیس محترم سازمان و جناب آقای دکتر محمدی سلیمانی معاون محترم آمار و اطلاعات ایشان را همراهی می کردند. در ابتدا از گروه تهیه نقشه و GIS بازدید به عمل آمد و از روند انجام امور، مشکلات و برنامه های گروه بازدید به عمل آمد. سپس از روند تهیه سالنامه آماری استان که توسط سرکار خانم تیموری انجام می گیرد بازدید به عمل آمد.

 

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.