آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

255امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
841این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2627این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465400کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 38 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
انتصاب کارشناس نمونه کشوری چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 06 آبان 1394 ساعت 04:29

در گرامیداشت پنجاهمین سال تاسیس مرکز آمار ایران در تاریخ 94/8/5 با حضور معاون اول ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر جهانگیری و ریاست محترم مرکز آمار ایران و محققین و مدیران و کارشناسان آماری کشور مراسمی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید، در این مراسم از برگزیدگان آماری کشور تجلیل به عمل آمد در این مراسم سرکار خانم زهرا تیموری کارشناس محترم معاونت آمار و اطلاعات به عنوان کارشناس برتر (اول) کشور از میان 31 کارشناس استان ها انتخاب گردیدند. ضمن تبریک، سلامتی و توفیق روزافزون از درگاه ایزد منان برای ایشان خواستاریم.

 

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.