آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

127امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
713این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2499این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465272کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 8 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
حکم معاونت آمار و اطلاعات چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 06 آبان 1394 ساعت 03:59

طی صدور حکمی از سوی جناب آقای دکتر رودری رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان، جناب آقای مهرداد محمدی سلیمانی به عنوان معاون آمار و اطلاعات سازمان منصوب شدند. ضمن تبریک به ایشان توفیق روزافزون و موفقیت در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند قادر و متعال خواستاریم.

 

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.