آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

363امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
949این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2735این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465508کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 80 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
برگزاری جلسه عمومی سازمان چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 10 شهریور 1394 ساعت 04:20

در تاریخ 94/6/9 به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهیدان رجایی و باهنر و نیز روز کارمند جلسه عمومی سازمان با حضور دکتر رودری ریاست محترم سازمان، معاونین سازمان و کارکنان در محل سالن اجتماعات برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای حجت الاسلام دوست محمدی با ذکر احادیثی از معصومین (ع) به اهمیت و ارزش معنوی خدمت به خلق اشاره و سازمان مدیریت و برنامه ریزی را سرآمد دستگاههای اجرایی در همدلی دانستند. در ادامه جلسه معاونین سازمان ضمن تبریک انتصاب شایسته آقای دکتر رودری به سمت ریاست سازمان خواستار مشارکت همکاران در پیشرفت و بهبود امور سازمان شدند. در ادامه آقای دکتر رودری رئیس محترم سازمان با بیان جایگاه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نیز از ارزش کار کارشناسی و تاکید بر مسئولیت مهم مادی و معنوی کارمندان سازمان جایگاه سازمان در تدوین برنامه ها و تهیه و تدوین برنامه ششم توسعه استان را از اولویت های کار سازمان بیان نمودند. در این جلسه همچنین آقای دکتر حاتمی مدیر محترم اداری و مالی و پشتیبانی سازمان گزارش کاملی از اقدامات انجام شده در راستای احیاء سازمان مدیریت و برنامه ریزی بیان نمودند.

در انتهای جلسه نیز از خانواده محترم شهدای و برخي همكاران سازمان با تقدیم لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

 

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.