آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

222امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
808این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2594این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465367کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 30 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
بازدید از طرح باغداری چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 10 خرداد 1394 ساعت 09:05

در تاریخ 94/3/10 آقای محمدی سلیمانی مدیر کل محترم دفتر آمار و اطلاعات و GIS مرحله دوم نظارت بر روند اجرای طرح باغداری استان را انجام دادند. در این نظارت که در شهرستان زرند انجام پذیرفت خانم رضوی کارشناس مسئول طرح ایشان را همراهی نمودند. آقای محمدی سلیمانی ضمن بازدید از نحوه پر کردن فرم های مربوط به طرح، نکاتی را ارائه نموده و با اهداء هدایایی به پاسخگویان، از آنها بابت همکاری با مامورین این طرح تقدیر و تشکر کردند.

 

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.