آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

268امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
854این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2640این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465413کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 43 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
قهرمانی در مسابقات استانی چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 03 خرداد 1394 ساعت 03:28

در تاریخ 94/3/1 در مسابقات قهرمانی دارت استان آقای هادی نجمی زاده همکار محترم دفتر آمار و اطلاعات و GIS توانستند مقام قهرمانی این مسابقات را کسب نمایند.

این مسابقات به میزبانی اداره کل زندانهای استان (سالن تربیت) و با حضور 18 نفر ورزشکار این رشته و با زحمات آقای سخنور رئیس انجمن دارت استان برگزار گردید.

دفتر آمار و اطلاعات و GIS حکم قهرمانی مسابقات دارت استان را به ایشان تبریک عرض می نماید.

 

 

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.