آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

317امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
903این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2689این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465462کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 47 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
کارشناس مسئول نمونه چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 21 اردیبهشت 1394 ساعت 06:28

آقای محمدمهدی خیراندیش معاون محترم دفتر آمار و اطلاعات و GIS و کارشناس مسئول طرح آمارگیری نیروی کار استان، از طرف مرکز آمار ایران به عنوان کارشناس نمونه این طرح در کشور انتخاب گردیدند.

 

بسمه تعالی

جناب آقای   محمد مهدی خیراندیش

کارشناس مسئول محترم طرح نیروی کار استان  کرمان

 

اکنون که با برخورداری از الطاف الهی و با مساعی ارزشمند خود بر اساس ارزیابی دفتر استاندارد و نظارت بر طرح های آماری مرکز آمار ایران به عنوان کارشناس نمونه در سال 1393معرفی و انتخاب شده اید ،  بدینوسیله از زحمات و تلاش های شما در امر نظارت تشکر و قدردانی به عمل می آید.

امید است درسایه الطاف الهی در انجام سایر امورنیز  موفق و پیروز  باشید.توفیق روز افزون شما را در تعالی شغلی و خدمت به نظام آماری از خداوند متعال خواستارم .

 

اشکان شباک

مدیرکل دفتر استانداردها و نظارت بر طرح های آماری

مرکز آمار ایران

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.