آمار و برنامه ریزی:
آمار، اصول و روش جمع‏ آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع ‏بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی برای رسیدن به هدف یا اهداف مورد نظر در زمان مشخص است. بنابراین، می‏توان گفت آمار مقدمه‏ ای برای برنامه‏ ریزی است و این دو علم از یکدیگر جدا نیستند

مقام معظم رهبری:
توصیه می‌کنم به سؤالات آمارگیران پاسخ‌های صحیح و دقیق بدهند تا دولت با اتکاء به آن بتواند برنامه‌ریزی بهتری انجام دهد و اولویت‌ها را در حل مسائل مختلف کشور رعایت کند. پایه‌ی برنامه‌ریزی‌های‌کشور،آمار است که با سرشماری به‌دست‌می‌آید. هر چه سرشماری دقیق‌تر و صحیح‌تر باشد،‌برنامه ها صحیح تر و درست‌تر خواهد بود.

 

آمار و برنامه ریزی

اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

137امروزmod_vvisit_counter
117دیروزmod_vvisit_counter
723این هفتهmod_vvisit_counter
857هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2509این ماهmod_vvisit_counter
5621ماه گذشتهmod_vvisit_counter
465282کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 12 مهمان حاضر
آی پی شما :: 3.94.202.172
 , 
امروز : 02 اسفند 1398
 
نتایج اولیه سرشماری کشاورزی چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 11 بهمن 1393 ساعت 07:10

به دنبال اطلاع رساني جناب آقاي دكتر عادل آذر ریاست محترم مرکز آمار ایران، درباره نتايج مقدماتي سرشماري عمومي كشاورزي 1393، به اطلاع مي رساند نتايج مقدماتي و کلی سرشماری كه در قالب 5 جدول از فايل داده های اولیه ( پردازش نهایی نشده ) استخراج شده است جهت اطلاع در سامانه دفتر قرار گرفته است .

در آینده نزدیک نیز جداول نهایی سرشماری، انشاا... پس از فرایند پردازش داده ها، استخراج و جهت بهره برداری در سامانه دفتر بارگذاری می گردد.

جداول ذکر شده اینجا قابل رویت می باشد.

 
   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آمار و  اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان می باشد.